Sp.a Groen Dendermonde gemeenteraadsverkiezingen 2018

0

De kartellijst sp.a/Groen Dendermonde engageerde deze kandidaat-gemeenteraadsleden.

1. Niels Tas (35), leraar wiskunde en schepen, Dendermonde (sp.a)
2. Iris Uyttersprot (36), ambtenaar sociale zekerheid, Grembergen (Groen)
3. Tom Bogman (40), communicatiedienst sp.a en voorzitter Volkswelzijn, Oudegem (sp.a)
4. Gwen Brabants (36), projectmedewerker, Sint-Gillis (sp.a)
5. Walther Boeykens (61), gepensioneerd, Dendermonde (Groen)
6. Gino Bertin (53), OCMW-raadslid & vrijwilliger bij de Tondeldoos, Grembergen (sp.a)
7. Aline Willen (32), office manager Vlaams energiebedrijf, vrijwilliger internationaal beleid bij Amnesty International, Schoonaarde (Groen)
8. Tineke Wauters (44), teamcoach dienst ondersteuningsplan, Sint-Gillis (sp.a)
9. Majid Saih (35), acount manager, Baasrode (sp.a)
10. Cedric Labeau (34), voormalig adviseur UNIZO, student lager onderwijs, Sint-Gillis (Groen)
11. Lien Van den Broeck (33), zelfstandig marketing consultant, Dendermonde (sp.a)
12. Babette Brusselmans (31), medewerker boekhandel, wereldreiziger, Dendermonde (sp.a)
13. Michel Van Driessche (52), schadedossierbeheerder, trommelaar bij Reynout en actief lid van Groot Schoor Grembergen (Groen)
14. Gustaaf Mannaert (71), NMBS’er op rust, deken van de pijnders, Dendermonde (sp.a)
15. Luc De Saeger (64), medewerker ABVV, gewezen gemeenteraadslid, Briel Baasrode (sp.a)
16. Yasin Nmili (34), arbeider, Oudegem (Groen)
17. Rie Putteman (60), preventieadviseur, gewezen topbasketter, Sint-Gillis (onafhankelijk)
18. Kris Vander Stappen (51), uitbater Irish Pub, manager muziekgroepen, Dendermonde (onafhankelijk)
19. Raf Van Volsem (21), werkstudent rechten, zeer actief bij talloze verenigingen, Baasrode (sp.a)
20. Roland De Meersman (58), afgevaardigd bestuurder, lid welzijnsraad, Oudegem (Groen)
21. Rob Huijghe (34), directeur lager onderwijs, organisator Denderpop, Sint-Gillis (sp.a)
22. Nicole Mannekens (71), gepensioneerd, actief vrijwilliger, Dendermonde (sp.a)
23. Veronique Leuntjens (51), leerkracht economie, actief binnen LETS & EVA, Appels (Groen)
24. Tessa Van Buggenhout (40), ambtenaar, Grembergen (sp.a)
25. Katja Aerts (38), zelfstandig ondernemer bij Theramillie, Baasrode (Groen)
26. Leen Van Gasse (36), kinderverzorgster, Grembergen (sp.a)
27. Danielle De Schaepdryver (50), loketconsulent Bond Moyson, Baasrode (sp.a)
28. Annelies D’Hollander (39), ambtenaar handhaving milieu, actief bij Natuurpunt, lid van de mina-raad, oudercomité gemeenteschool Baasrode, Baasrode (Groen) – provincieraad plaats 3
29. Koenraad Huybrechts (26), bemiddelaar, Dendermonde (sp.a)
30. Niels De Mayer (31), leerkracht Frans & organisator Ros Beiaardtriatlon, Sint-Gillis (sp.a)
31. Dagmara Bargishova (26), student verpleegkunde, Dendermonde (Groen)
32. Ingrid Van Varenberg (64), kinesitherapeute, Sint-Gillis (sp.a)
33. Veerle Merckx (62), Belgacom’er op rust, actief vrijwilliger, Dendermonde (sp.a)
34. Matthias Coppens (37), advocaat en gemeenteraadslid, Dendermonde (Groen)
35. Carine Verhelst (58), schepen en directeur Volkswelzijn, Sint-Gillis (sp.a)


Laat ons weten als namen ontbreken of foutief worden vermeld.