Zoeken

Belgerinkel-actie blijft succesvol

Dendermonde – Op vrijdag 2 september vond de prijsuitreiking van de negende ‘Met belgerinkel naar de winkel’ plaats. De actie startte op zaterdag 7 mei. Acteurs Vanya Wellens en Geert Hunaerts (Femke en notaris Vlerick uit thuis) gaven toen het startsein en lieten zich in het stadscentrum rondrijden in een riksja gevolgd door een 50- tal enthousiaste fietsers.

“De actie kent nog steeds een groot succes. Er waren 350 aanwezigen in de Reynoutzaal”, aldus schepen Martine Van Hauwermeiren. “Normaal heeft de prijsuitreiking plaats eind juni, maar om praktische redenen was dit niet mogelijk en werd de prijsuitreiking verschoven naar begin september. De winnaar van de fiets is Dirk Keppens uit Dendermonde”.

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Treuzencomité blaast 40 kaarsjes uit

De legendarische reuzenstoet van Grembergen viert op vrijdag 12 september 2025 haar 40ste editie. Wat begon met reus Ward Sigaar in 1985

Geef een reactie