Sopraan Tineke Van Ingelgem opnieuw in Vlassenbroek

De organisatoren van de klassieke concerten in het Sint-Gertrudiskerkje in Vlassenbroek verwelkomen op zaterdag 30 maart om 19.30 uur sopraan Tineke Van Ingelgem.
“Vijf jaar geleden zijn we gestart met de concerten in Vlassenbroek. We zijn blij dat we sopraan Tineke Van Ingelgem terug mogen aankondigen. Ze kwam indertijd als eerste artieste optreden”, vertelt Marcel Philips. “Ze zal begeleid worden door Philippe Thuriot op accordeon. Beiden hebben tijd gevonden tussen de vele optredens in Europa door om naar Vlassenbroek te komen.” De toegang bedraagt 18 euro. De opbrengst gaat naar het onderhoud van de plaatselijke kleuterschool.

Meer info: 052 22 31 13 of philipsmarcel@pandora.be

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Vicaris valt 2 keer in de prijzen

De Dendermondse brouwerij Dilewyns werd vorige maand tijdens de Belgian Beer Awards bekroond met liefst 2 prijzen. “We behaalden de gouden medaille

Volkskunstgroep Reynout viert 75 jaar

Precies 75 jaar geleden beslisten enkele enthousiaste jongeren ook in Dendermonde een volkskunstgroep op te richten. Enkele maanden later werd Reynout boven