Dendermonde – Stijn en Stefan Veldeman, ooit nog de helft van de vier heemskinderen, doen dit weekend mee aan de Ironman van Florida. In Panama City zijn ze op dit moment net vertrokken met zwemmen, om nadien nog te fietsen en lopen. Wie de wedstrijd wil volgen, kan dat doen op www.ironman.com. We wensen beide mannen veel succes.

“Ook in de Sint-Onolfspolder merkt men dat steeds meer open ruimte onder druk staat”
In de Sint-Onolfspolder, gelegen op de rechteroever van de Schelde op het grondgebied van Appels en Dendermonde, startten vrijwilligers van Natuurpunt Dendermonding
2 reacties
Ze hebben het fantastisch gedaan, met een 24e plaats voor Stijn en een 30e plaats voor Stefaan, waarmee ze 3e en 6e niet-prof waren! Dit is meteen goed voor kwalificatie voor de ironman der ironmans in Hawaï eind volgend jaar!
Grote broer is fier!
Gert Veldeman
Inderdaad, knappe prestatie. Proficiat gasten!