Dendermonde – Gisterennamiddag brak brand uit in een auto aan de Bevrijdingslaan in Appels. Onder de motorkap ontwikkelde zich flink wat rook. De brandweer kreeg het vuur gelukkig snel onder controle. ’s Avonds rukte de brandweer uit voor een schoorsteenbrand in Baasrode. Ook hier kreeg me de brand snel bedwongen.

Treuzencomité blaast 40 kaarsjes uit
De legendarische reuzenstoet van Grembergen viert op vrijdag 12 september 2025 haar 40ste editie. Wat begon met reus Ward Sigaar in 1985
Eén reactie
Drukke periode voor de brandweer:
woensdag 05/12: Appartementsbrand te Baasrode (Sint Ursmarusstraat)
woensdag 05/12: Bommelding gevangenis Dendermonde
woensdag 05/12: Woonwagenbrand te Baasrode (Fabrieksstraat)
vrijdag 07/12 (dacht ik): klein brandje in het St Blasius ziekenhuis
zaterdag 08/12: Autobrand Appels
zaterdag 08/12: Schoorsteenbrand te Baasrode, alweer in de Fabrieksstraat
5 branden op nog niet eens zoveel dagen, toppunt van al. Er is drie keer brand uitgebroken in Baasrode in dezelfde straat (Fabriekstraat ligt in het verlengde van de Sint Ursmarusstraat).
Het betreft trouwens om toeval, er is geen pyromaan aan het werk, alhoewel er mogelijk kwaad opzet was bij de woonwagenbrand zijn de andere branden puur toevallig.