Persprijzen uitgereikt in Dendermonde

Dendermonde – Zondag 6 april reikte de Dendermondse Perskring haar jaarlijkse prijzen uit. De regionale journalisten huldigden duikclub ’t Zeepaardje in de categorie sport en Marjan Scholliers, vooral gekend als dirigente van het Appelse jeugdkoor JEKO, in de socio-culturele categorie.

De redactie van Editie feliciteert zowel duikclub ’t Zeepaardje als Marjan Scholliers van harte, en wenst hen allebei veel succes in de toekomst.

Enkele foto’s van de uitreiking op het stadhuis in Dendermonde.

  • Voorzitter van de Dendermondse Perskring Hugo Aerts opent de plechtigheid.Persprijzen 2008
  • Willy Van Damme is vol lof over duikclub ’t Zeepaardje.Persprijzen 2008
  • Voorzitter Peter Cleymans van ’t Zeepaardje is blij met de erkenning.
    Persprijzen 2008
  • Luc De Donder vertelt over Marjan Scholliers en waarom zij de socio-culturele prijs verdient.
    Persprijzen 2008
  • Marjan Scholliers ontvangt haar prijs.
    Persprijzen 2008
  • De leden van JEKO zijn aandachtige toeschouwers.
    Persprijzen 2008
  • Marjan Scholliers aan het werk met ‘haar’ JEKO.
    Persprijzen 2008
  • Schepen van cultuur en erevoorzitter van de Dendermondse perskring Marius Meremans sluit de plechtigheid af.
    Persprijzen 2008
  • De blije gezichten van de laureaten.
    Persprijzen 2008
  • De winnaars tussen de leden van JEKO en de leerlingen van de Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans.
    Persprijzen 2008

 

 

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Vicaris valt 2 keer in de prijzen

De Dendermondse brouwerij Dilewyns werd vorige maand tijdens de Belgian Beer Awards bekroond met liefst 2 prijzen. “We behaalden de gouden medaille

Volkskunstgroep Reynout viert 75 jaar

Precies 75 jaar geleden beslisten enkele enthousiaste jongeren ook in Dendermonde een volkskunstgroep op te richten. Enkele maanden later werd Reynout boven

Eén reactie

  1. Geachte Lezer,

    Als mede indiener van de kandidatuur voor o.a. Herman Brants, ben ik ten zeerste teleurgesteld daar ik niet op de hoogte gehouden werd van het resultaat van deze persprijs, noch van de uitreiking van de prijzen.

    Jan Wullaert
    Secretaris HVV Dendermonde
    Ravenstraat, 174
    9255 Buggenhout

Geef een reactie