Bussen omgeleid in Baasrode

Baasrode – Door de wegverzakking in de Baasrodestraat zullen verschillende bussen van De Lijn vanaf morgen, 1 september, een omleiding moeten volgen. Heel concreet gaat het om de volgende lijnen:

  • 252 Boom – Puurs – Bornem – Dendermonde
  • 253 Boom – Puurs – Dendermonde
  • 254 Boom – Puurs – Lippelo – Dendermonde
  • 257 Boom – Bornem – Dendermonde

Voor de bussen richting Dendermonde, verloopt de route nu langs de Sint Ursmarusstraat, de  Rosstraat, Smeyskensstraat, Geerstraat, en Baasrodestraat, om verder de normale route te volgen. Richting Boom rijden de bussen via de Baasrodestraat, om rechts de Geerstraat in te slaan, links de Smeyskensstraat, links de Rosstraat, rechts de Scheepswerfstraat om dan op de normale route uit te komen.

Door de omleiding vervallen de haltes Rosstraat en Broekkouter. Ze worden vervangen door twee vervangende haltes:

  • tijdelijke halte in de Rosstraat ter hoogte van de Scheepswerfstraat
  • tijdelijke halte in de Geerstraat ter hoogte van de Baasrodestraat
Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Vicaris valt 2 keer in de prijzen

De Dendermondse brouwerij Dilewyns werd vorige maand tijdens de Belgian Beer Awards bekroond met liefst 2 prijzen. “We behaalden de gouden medaille

Volkskunstgroep Reynout viert 75 jaar

Precies 75 jaar geleden beslisten enkele enthousiaste jongeren ook in Dendermonde een volkskunstgroep op te richten. Enkele maanden later werd Reynout boven

Geef een antwoord