Zoeken

Zaklampentocht op 6 februari

Schoonaarde – Op 6 februari organiseert KWB Schoonaarde zijn jaarlijkse Zaklampentocht. Deze tocht staat open voor jong en oud en is ongeveer 6 kilometer lang. De deelnemers vertrekken tussen 18 en 19 uur aan de parochiezaal, Moleneinde 1c in Schoonaarde.

Onderweg worden vragen opgelost. De kinderen krijgen een aangepaste opdracht. Halfweg trakteert de organisatie op een drankje en bij aankomst in de zaal krijgt iedereen koffie met koeken. De dappersten kunnen een prijs winnen.

De KWB-leden betalen 2 euro, niet-leden 4 euro. Voor meer informatie en inschrijvingen tot 3 februari: Freddy Bogaert, Zijbaan 9 te Schoonaarde. Telefonische inschrijvingen worden niet aanvaard!

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Treuzencomité blaast 40 kaarsjes uit

De legendarische reuzenstoet van Grembergen viert op vrijdag 12 september 2025 haar 40ste editie. Wat begon met reus Ward Sigaar in 1985

Geef een reactie