Appels Korfbalclub maakt promotie in zaalcompetitie

korfbalappelskampioen.jpg
Appels – Vorige zondag sloot Appels Korfbalclub de zaalkorfbalcompetitie af met de kampioenstitel. “17 jaar geleden speelde Appels Korfbalclub in de hoogste nationale reeks. Daar draaide onze club twee seizoenen mee om dan te degraderen en het jaar daarop terug te stijgen. Door een herverdeling van de reeksen belandde onze club in tweede klasse. Door nog maar eens een vernieuwing van de zaalcompetitie belandde Appels Korfbalclub in hoofdklasse 2, het vroegere 3de klasse. En dan nu eindelijk een nieuwe promotie. Volgend jaar komen we uit in hoofdklasse 1. Het zal knokken worden voor elk puntje maar Patrick Bellemans, onze trainer, heeft er echt zin in en weet perfect zijn ervaren spelers te mixen met de jongere talenten”, aldus voorzitter Marijke Dierick.

Appels Korfbal kijkt nu uit naar de eindronde van de veldcompetitie. Er wordt gemikt op een mooie derde plaats.

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Circus Pipo in Dendermonde

Circus Pipo slaat binnenkort zijn tenten op in Grembergen. De voorstellingen vinden plaats van 11 tem 15 mei 2022 op het Raymond

Geef een antwoord