Nieuwe freinetschool heet De Appelbloesem

Appels – Deze week maakte de nieuwe gemeentelijke freinetschool zijn naam bekend. “Onze school heet voortaan “De Appelbloesem”, meldt Liesbeth Gosselin, coördinator van het project. “Deze naam is tot stand gekomen door middel van een verkiezing. Alle ouders, kinderen, familie,… mochten een voorstel indienen. Op onze schoolnaamverkiezing kon ook iedereen zijn schoolnaam komen voorstellen”.

In totaal werden 20 verschillende namen ingediend. Liesbet Gosselin: “Na de voorstelling vond de stemming plaats. Alle aanwezigen konden hun stem uitbrengen op hun favoriete naam. Uiteindelijk werd een top vier samengesteld : De Puzzel, De Appelpit, De Appelbloesem en De Appelmoestuin. Uit deze namen heeft het schoolteam ‘De Appelbloesem’ gekozen. We vinden dat deze naam zeer goed past bij onze school. Fris, vernieuwend en ontluikend”.

Select 2022Select 2022

Meer nieuws

Circus Pipo in Dendermonde

Circus Pipo slaat binnenkort zijn tenten op in Grembergen. De voorstellingen vinden plaats van 11 tem 15 mei 2022 op het Raymond

Geef een antwoord